Ugrás a tartalomra

+36 70 426 8841 | support@hammer-nutrition.hu

Sportolóink

Eck Alexandra - OCR versenyző

Sziasztok! Eck Alexandra vagyok, futó, terepfutó, terepakadály futó és OCR versenyző. ☺️

2017-ben ismerkedtem meg a terepakadály futás világával, ami magával ragadott. Kezdetben csak szórakozásnak tekintettem erre, majd komolyabban kezdtem el foglalkozni a futással és az ehhez kapcsolatos edzésekkel. 2021-ben futóedző segítségét kértem, és ebben az évben indultam el az első OCR versenyemen, ahol a dobogó 3.

fokára sikerült felállnom. Folyamatosan fejlődtem, a hazai rendezésű versenyeken minden évben részt vettem, ez lehetett az OCR bajnokság része, vagy akár Fighters' Run futamok. Mindig törekszem a legtöbbet kihozni magamból, ami a tavalyi évben sikerült is, mert OCR-ben korosztályos országos bajnok lettem. Nagyon jó versenyszezont zártam, azonban november végén mélyvénás trombózissal kórházba kerültem. Voltak nagyon mély pontok, nem tagadom. Igyekszem minél előbb rajthoz állni idén, szépen fokozatosan felépíteni újra mindent.

Nagykövetként úgy gondolom, sokakat tudok motiválni, hogy ilyen nehéz helyzet után milyen újrakezdeni, talpra állni. ☺️